Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Brokat

Kategorie produktów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Brokat pięknie mieniący się różnymi kolorami powstaje z mikroplastiku, czyli cząsteczek tworzyw sztucznych o średnicy mniejszej niż 5 milimetrów. Brokat to błyszczące, metaliczne np. srebrne lub złote albo kolorowe drobinki, które stanowią wspaniałą ozdobę wielu przedmiotów. Występuje on w postaci sypkiej lub w formie spreju albo żelu, klejów brokatowych i długopisów. Brokaty sypkie mogą stanowić metaliczny pyłek lub składać się z grubszych drobinek, a nawet mieć różne kształty kryształków. Brokat można spotkać w lakierach do paznokci i cieniach do powiek oraz innych ozdobach do ciała lub włosów, ale przede wszystkim zdobi on wiele różnych produktów dekoracyjnych. W naszym sklepie znajdują się brokaty sypkie, które można wykorzystać na wiele sposobów przy kreatywnych, artystycznych i dekoracyjnych zajęciach. Wszystkie brokaty z naszego sklepu zapakowane są w woreczki strunowe zawierające po 10 g produktu, co jest bardzo ekonomiczne, gdy chcemy dać niedużą ilość brokatu na ozdobę. Dzięki małym opakowaniom w przystępnej cenie można zaopatrzyć się w różne kolory brokatu i tworzyć wspaniałe dekoracyjne dzieła. W naszym sklepie znajdują się pięknie opalizujące brokaty o wielu kolorach tj. brokat: Gold, Green Grass, Iridescent Blue, Iridescent Red, Laser Red, Prunousus, Royal Blue, Silver, White. Można też znaleźć mix ozdobnych guzików 250 g, o różnych kolorach i kształtach, Papermania – vintage, które wraz z brokatami będą nadawały się do zdobienia wielu kreatywnych projektów, np. kartek okolicznościowych, czy biżuterii.

Brokat można zastosować do wszelkich prac kreatywnych. W naszym sklepie jest wiele kolorów brokatu, które bardzo ładnie będą wyglądać na kartkach okolicznościowych, biżuterii, kasetkach, przedmiotach zdobionych decupagem, świecach, sztucznych kwiatach. Brokat można nakładać pędzelkiem, gąbką lub specjalnym aplikatorem. Brokat Silver i Gold z naszego sklepu podkreśli piękno kartek imieninowych, urodzinowych lub ślubnych. Nadaje się do zdobienia prezentów oraz dekoracji świątecznych. Brokat White, będzie doskonałą imitacją śniegu i podkreśleniem świątecznych i zimowych dekoracji. Brokaty Iridescent Blue i Red opalizujące na niebiesko lub czerwono również sprawdzą się jako imitacja śniegu na ozdobach, ale mogą stanowić także dekorację przeróżnych przedmiotów. Pięknie będą wyglądać szyszki przyprószone tymi brokatami, także gałązki świerkowe, lampiony czy bombki. Brokat doda im efektownego połysku. Brokatami można ozdabiać różne inne materiały np. drewno, styropian, gips, szkło, papier, gałęzie, filc, metale, plastik. Dodanie odrobiny blichtru w postaci brokatu nada wybranym przedmiotom oryginalnego stylu. Ciekawe efekty można osiągnąć kolorowymi brokatami z naszego sklepu. Na świątecznych lub urodzinowych ozdobach dobrze sprawdzi się czerwony Laser Red. We wnętrzach obecnie bardzo modny jest kolor granatowy. Nie zaszkodzi dodać kilku dekoracjom domowym naszego brokatu Royal Blue, który będzie opalizował szafirowo na ozdobach i podkreśli ich charakter. Piękny jest również liliowy Prunousus, którym można ozdobić ramki, doniczki czy albumy.

Nakładanie brokatu może stanowić wspaniale hobby związane z dekorowaniem, pobudzające kreatywność i wyobraźnię. Możemy bawić się z dzieckiem pozwalając mu na tworzenie prac z użyciem brokatu i zapewniając rozwój, równocześnie budując z nim dobrą relację. Wspólne ozdabianie przedmiotów z osobami bliskimi lub przyjaciółmi wzmocni nasze więzi z innymi, ale też będzie doskonałym relaksem.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk