Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Farby akrylowe

Kategorie produktów

Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

Farby akrylowe to jedne z mających wiele zastosowań mediów, a przy tym są mało toksyczne. Ten rodzaj farb powstaje na bazie wody oraz akrylowej żywicy. Ponadto dosyć szybko schną. Farb akrylowych można z powodzeniem używać do malowania kamienia, plastiku, tkanin, gipsu, papieru, drewna, a nawet metalu czy szkła. Dzięki czemu takie farby znajdują zastosowanie w szeroko pojętym decoupage’u.

Z uwagi na to, iż powstają one na bazie wody, dopóki są mokre pozostają rozpuszczalne w wodzie i można mieszać ich kolory. Natomiast za sprawą dodatku żywicy akrylowej wysychają w trwałą, wodoodporną i elastyczną powierzchnię.

Farby akrylowe – zastosowanie

Z uwagi na to, iż za ich sprawą możliwe jest uzyskanie efektu podobnego do malowania olejnymi farbami, to nierzadko korzysta się z nich w szkołach plastycznych. Są dużo tańsze i łatwiejsze do zastosowania, jedyny minus to mniejsza ilość dostępnych kolorów, aniżeli w wypadku farb olejnych. Farby akrylowe dostępne w naszym sklepie, mogą być wykorzystane do różnorodnych technik malarskich. Niewątpliwie co pozostaje istotne, mimo niezbyt wygórowanej ceny, pozostają bardzo trwałe (nie kruszą się i nie blakną). Natomiast stworzone dzięki nim dzieła, przetrwać mogą wiele lat.

Wśród naszych propozycji znajdują się również szybkoschnące farby akrylowe do malowania na różnej powierzchni. Można z ich pomocą ozdabiać elementy papierowe, metalowe, styropianowe, ceramiczne, szklane, drewniane czy też zrobione z akrylu albo styropianu. Za sprawą bardzo dobrych właściwości kryjących, nietoksyczności, gładkiej konsystencji, jak i wysokiej odporności na promienie słoneczne, idealnie sprawdzą się również przy różnych plastycznych projektach. Celem zwiększania trwałości powłoki, do której użyto profesjonalnych farb akrylowych, jej powierzchnię trzeba zabezpieczyć warstwą dodatkowego lakieru. W ofercie naszego sklepu znajdują się wysokiej jaskości farby akrylowe z przeznaczeniem do różnych technik plastycznych. Farby te dostępne są w różnej kolorystyce, w dużych i małych, a dzięki temu ekonomicznych opakowaniach.

Warto zapoznać się z naszą ofertą na stronie i wybrać właściwe farby akrylowe. Jeżeli interesują Cię szybkoschnące, a przy tym również trwałe i doskonale kryjące farby akrylowe do zdobień na różnorodnej powierzchni, dobrze trafiłeś. Skorzystaj z naszej oferty i zamów niezbędne akcesoria. Zamówienie możesz złożyć poprzez formularz bez wychodzenia z domu.

Farby akrylowe – narzędzia dodatkowe

Będą to przede wszystkim różnego rodzaju pędzle. Gładkie pędzle nylonowe rozprowadzą farbę niemalże bez żadnego śladu, zaś pędzle szczeciniaste z twardym włosiem pozostawią bruzdy w czasie malowania.

Kolejne na liście, będą różne noże malarskie i szpachelki, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w przypadku strukturalnych technik malarskich. W przypadku strukturalnego nakładania farb akrylowych, sprawdzają się również silikonowe pędzle o różnym kształcie i wymiarach i wszelkiego typu malarskie grzebienie.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk