Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Papier ryżowy

Kategorie produktów

Wyświetlanie 1–12 z 111 wyników

Papier ryżowy to jeden z podstawowych produktów niezbędnych do wykonywania dekoracji za pomocą techniki decoupage. Umożliwia on dużo łatwiejsze naniesienie wzoru na drewniane pudełko lub deskę – bez nieestetycznym odgnieceń oraz dziur, co czyni go wręcz idealnym produktem dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką decoupage. Używanie papieru ryżowego jest niezwykle proste: wystarczy wyciąć lub delikatnie wyrwać wybrany element z papieru oraz przykleić go do powierzchni za pomocą kleju. Jedną z najważniejszych zalet tego produktu jest również jego wytrzymałość. Umożliwia to tworzenie wielu ozdób bez obawy przed starciem się papieru oraz gwarantuje, że stworzone przez nas dekoracje będą wyglądały zjawiskowo przez długie lata.  Ponadto dzięki niezwykłej właściwości papieru ryżowego, która polega na idealnym wtapianiu się w tło wzory wycięte z tego produktu będą wyglądały niczym namalowane ręcznie na wybranej powierzchni.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór papieru ryżowego o różnych kolorach i wzorach. To właśnie tak bogaty wybór umożliwia stworzenie dekoracji decoupage na każdą możliwą okazję. Dla przykładu papier ryżowy z motywem świąt Bożego Narodzenia może być idealnym półproduktem do wykonania świątecznej dekoracji, a motywy roślinne świetnie urozmaicą wiosenną szkatułkę. Oferujemy również szeroką gamę papierów ryżowych o tematyce folkowej, kuchennej czy powiązanej z daną porą roku, aby każda osoba, która interesuję się sztuką decoupage mogła z łatwością znaleźć produkt, który sprosta jej oczekiwaniom.

Na każdej kartce A4 znajduje się kilka, zupełnie różnych od siebie ilustracji, które dzięki dużym przerwom mogą być z łatwością wycięte – bez ryzyka uszkodzenia obrazu. Wycięte ilustracje w łatwy sposób mogą być przyklejone do każdej powierzchni, a nawet wielokrotnie z niej odklejane w razie popełnienia błędu lub zmiany koncepcji – wszystko dlatego, że papier ryżowy nie nasiąka klejem tak szybko, jak popularne w sztuce decoupage serwetki. Włókna papieru ryżowego dzięki swojej nieregularnej budowie po umiejscowieniu na drewnie lub szkle gwarantują uzyskanie oryginalnej struktury, nawet na idealnie gładkiej powierzchni. Jest to szczególnie ważne podczas wykonywaniu dekoracji w stylu vintage, które z założenia powinny wyglądać jak pochodzące z minionych dekad.

Ilustracje wykonane na naszym papierze ryżowym mogą być wykorzystywane do tworzenia każdego rodzaju dekoracji. Przykładowo obrazy związane z warzywami to idealna dekoracja drewnianych łyżek oraz ozdobnych desek do krojenia. Natomiast ilustracje z motywem wina to świetna ozdoba zużytych butelek po winie, które po ozdobieniu papierem ryżowym mogą pełnić funkcję ozdobnego wazonu. Nasz papier ryżowy z obrazami o tematyce świątecznej będzie stanowić również ciekawe urozmaicenie własnoręcznie robionych bombek czy drewnianych stroików. Ilustracje o różnej tematyce wycięte z papieru ryżowego można również łączyć ze sobą, tworząc unikalne i niezwykle zjawiskowe dekoracje na każdą okazję.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk