Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Siatka plastikowa

Kategorie produktów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Siatka florystyczna dekoracyjna plastikowa wykonana jest z tkanych nici z tworzywa sztucznego o luźnym splocie. Łatwo się wygina i utrzymuje swój kształt, dzięki czemu można jej użyć do różnych projekty dekoracyjnych i rzemieślnicznych. Siatka dekoracyjna idealnie nadaje się do wystroju takich uroczystości jak wesela, imprezy tematyczne, śluby i dyplomy, rocznice, święta czy imprezy sezonowe.

Siatka dekoracyjna plastikowa łatwo się wygina, dzięki czemu z łatwością owinie się wokół wszystkich kształtów i rozmiarów. Wystarczą jedynie zwykłe nożyczki, które pozwolą Ci przyciąć siatkę dekoracyjną tak, jak tylko tego potrzebujesz.

Wykorzystanie statki to doskonały pomysł, aby dodać akcentu na bukietach, krzesłach, stołach, świecach, świecznikach, ciastach, stojakach na ciasto, wazonach i wielu innych.

Użycie siatki dekoracyjnej z wazonami, stołami, świecami, krzesłami, kwiatami i innymi dekoracjami na specjalne okazje, sprawi, że każde Twoje wydarzenie będzie więcej niż wyjątkowe.

To od Ciebie zależy jak bardzo będziesz kreatywny. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów siatek dekoracyjnych, które będziesz mógł wykorzystać przy każdej okazji. Udekoruj kompozycje kwiatowe, prezenty, wykonuj rękodzieła i oddaj się wodzom fantazji.

Obecnie w ofercie naszego sklepu znajdziesz sześć rodzajów siatek plastikowych, każdy w innym wariancie kolorystycznym. To Ty decydujesz, który kolor najbardziej Ci odpowiada. Wszystkie siatki florystyczne są w bardzo przystępnej cenie.

Siatka florystyczna dekoracyjna plastikowa jest elastyczna, dzięki czemu łatwo można ją formować. Jej długość to ok. 9 Y, natomiast szerokość to 50 cm. Jest to optymalna i najbardziej uniwersalna szerokość siatki florystycznej, która można dostać na rynku. Dzięki jej uniwersalności, będzie idealnie wyglądała, w każdym wariancie, na jaki się zdecydujesz, aby tę siatkę florystyczną dekoracyjną plastikową wykorzystać.

Siatkę florystyczną dekoracyjną plastikową można wykorzystać na każdą okazję, jednak najszersze zastosowanie ma w branży florystycznej. To właśnie dzięki niej floryści w prosty sposób są wstanie opanować niesforne kwiaty, które w jednej chwili przemieniają się w przepiękny bukiet. Wspomniana wcześniej elastyczność siatki sprawa, że z łatwością można wykonać z niej kokardę, co z kolei pozwala nam wykorzystać siatkę florystyczną do związywania i pakowania prezentów.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zamówienia lub wyboru odpowiedniej siatki florystycznej dekoracyjnej plastikowej to śmiało zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz kontaktowy, a chętnie pomożemy.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk