Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Taśma Spider

Kategorie produktów

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Tworzenie wyjątkowych florystycznych projektów, to umiejętność zwracania uwagi na każdy, nawet najmniejszy detal, przy dobieraniu do siebie różnych roślin i dodatków. To, czym wiązanka zostaje obwiązana, w jaki sposób ozdobiona, wyróżnia jedną kreację od innych i sprawia, że każdy podziwiający ją będzie pod wielkim wrażeniem. Wśród taśm znajdują się takie o różnych fasonach i rozmiarach, wykonane z różnych materiałów. Jednym z ciekawszych wyborów jest taśma spider.

Taśma spider — czyli jaka?

Taśma spider wywodzi swoją nazwę od pająka. Powstała pod wpływem inspiracji pajęczymi sieciami, plecionymi w przeróżne kształty. Taśma, podobnie jak pajęcza sieć, składa się z nieregularnie połączonych nitek materiału, ułożonych w ciekawy wzór. Niewielkie oczka w materiale, tworzą nietypowy efekt pozwalający używać taśmy jako dodatek do oplątywania przeróżnych elementów. Taśma spider, w przeciwieństwie do sieci pajęczej, występuje w wielu opcjach kolorystycznych, więc można ją wykorzystywać przy różnych okazjach.

Jakie są największe zalety taśmy spider?

Taśma spider, zupełnie jak pajęcze sieci w świecie przyrody, wspaniale dopasowuje się do różnych przedmiotów, wiązanek kwiatowych lub elementów, które planuje się ozdobić. Łatwo nią manewrować i ustawić dokładnie tak, jak jest to wymagane. Co więcej, przez swoje oczka i przeźrocza, stanowi interesujące zdobienie.

Dzięki temu, że występuje w różnych kolorach, taśma spider jest też wspaniałym akcentem kolorystycznym, który można dołączyć do prezentu, wiązanki lub wykorzystać przy dekoracji prezentu albo sali przed imprezą tematyczną. Taśma jest wielokrotnego użytku.

Do czego sprawdza się taśma spider?

Taśma spider znajduje swoje zastosowanie w świecie dekoracji i aranżacji wnętrz oraz imprez okolicznościowych. W warunkach domowych wspaniale wygląda jako ozdoba doniczek, dodatek na stół przy różnych imprezach oraz jako element wiązanek kwiatowych. Można ją wykorzystywać także przy ozdabianiu sali weselnej, restauracji z okazji chrzcin lub imprezy komunijnej, a także każdej innej uroczystości.

Taśma spider jest też regularnie wykorzystywana we florystyce, jako dodatek od kompozycji kwiatowej i ozdoba do kwiatów doniczkowych. Taśma spider to także ciekawy sposób na przytwierdzenie rośliny doniczkowej do patyka stabilizującego i ułatwiającego jej wzrost, stanowi dodatek w stylu boho.

Taśma spider świetne sprawdza się również w różnych projektach DIY. Można ją wykorzystać przy tworzeniu projektów, zaproszeń lub kartek okolicznościowych.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk