Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Wstążka Juta

Kategorie produktów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wstążki z juty – połączenie estetyki i pragmatyzmu

Na naszej stronie znajdziesz wstążki z juty w różnych kolorach. Nasze produkty:

  • – zostały wykonane w 100% z naturalnej juty,
  • – mają szerokość 5 cm

 

Zaletą naszych jutowych wstążek jest niewątpliwie ich plastyczność, dzięki czemu łatwo się z nimi pracuje. Dzięki swojej miękkości i możliwości łatwego modelowania, wstążki z juty bez problemu można układać i wiązać w fantazyjne wzory. Wstążka juta jest produktem, który łączy w sobie funkcję praktyczną i ozdobną. Za pomocą jutowej wstążki można bowiem estetycznie zapakować prezent na każdą okazję.

Do czego można wykorzystać jutową wstążkę?

Warto podkreślić, że jutowe wstążki nie służą wyłącznie do pakowania prezentów. Ich walory estetyczne oraz plastyczność sprawiają, że można je wykorzystać również w różnego rodzaju projektach DIY. Nasze wstążki z juty doskonale sprawdzą się jako element zdobniczy samodzielnie wykonanych kartek, albumów na zdjęcia, zakładek do książek i innych rękodzielniczych wyrobów.

Różnorodność dostępnych kolorów sprawia, że niezależnie od upodobań estetycznych, z pewnością znajdziesz u nas wstążki z juty, odpowiadające twoim potrzebom wizualnym. Jutowa wstążka może posłużyć jako swoiste wykończenie prezentu, zapakowanego w papier. Może również stać się samodzielną dekoracją, np. bukietu kwiatów. Za pomocą wstążki z juty można ozdobić również doniczkę na kwiaty, maskotki oraz różne inne upominki. Warto podkreślić, że za pomocą jutowej wstążki można też stworzyć np. dekorację na stół. Niewielkie kokardki ułożone obok talerzy lub też kieliszki z wstążką na nóżkach z pewnością nadadzą wyjątkowego charakteru twojej zastawie.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk