Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Produkcja Świec

Kategorie produktów

Wyświetlanie 1–12 z 63 wyników

Produkcja świec to popularne hobby fanów rękodzieła, a dla niektórych również dodatkowe źródło zarobku. Do wytwarzania własnych świec w warunkach domowych są potrzebne pewne przedmioty i akcesoria. Podstawę najczęściej stanowi parafina, choć może być ona też dodatkiem do ręcznie robionej świecy. Oprócz tego w produkcji niezbędny jest dobry knot bawełniany. Do tworzenia świec wykorzystuje się również barwniki pigmentowe i specjalne zapachy do świec. Za pomocą tych wszystkich elementów można tworzyć własne świece, a następnie je sprzedawać lub podarować w prezencie swoim bliskim.

W naszym sklepie internetowym można znaleźć wszelkie niezbędne akcesoria do produkcji świec. Podstawowym produktem jest parafina wysokiej jakości, która spełnia wysokie normy czystości. Dzięki temu nie pozostawia osadu po roztopieniu, a więc doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju ręcznie przygotowywanych świec. Parafina jest sprzedawana w specjalnych woreczkach strunowych w różnej ilości. W sklepie istnieje możliwość zamówienia hurtowo większej liczby paczek z tym materiałem.

Kolejny niezbędny element do wytwarzania świec to odpowiedni knot. W naszym sklepie można zakupić knoty z czystej bawełny, które świetnie sprawdzą się w domowej produkcji. Delikatny papierowy rdzeń sprawia, że to doskonały materiał do tworzenia podgrzewaczy lub świec zapachowych. Knot bawełniany dostępny w naszym sklepie można zamówić w niewielkich paczkach, jak również w ilości hurtowej. Z łatwością ulega pożądanemu procesowi samoskracania i dobrze się pali. Świetnie współgra m.in. z parafiną, stearyną, woskiem sojowym, palmowym lub pszczelim.

Knot bawełniany i parafina to składniki, które wystarczają do stworzenia własnej świecy. Można jednak w prosty sposób urozmaicić swój projekt dzięki zastosowaniu barwników pigmentowych. Wystarczy niewielka ilość, aby kompletnie zmienić kolor świecy. Barwnik jest więc bardzo wydajny, a do tego daje przepiękny, żywy kolor. W naszym sklepie internetowym można znaleźć barwniki w szerokiej gamie kolorystycznej. Ich dozowanie jest bardzo proste, a sama produkcja świec z ich zastosowaniem nie zajmuje wiele czasu. To świetny dodatek, który może całkowicie odmienić wygląd klasycznej ręcznie robionej świecy.

Innym sposobem na urozmaicenie świec domowej produkcji jest odpowiedni zapach. Można go połączyć zarówno z klasyczną parafiną, jak i stearyną czy woskami naturalnymi. Zapachy do świec w naszym sklepie internetowym są sprzedawane w niewielkich buteleczkach w skoncentrowanej formie. Dzięki temu wystarczy zaledwie kilka kropel, aby stworzyć wyjątkowe świece zapachowe. Na naszej stronie można znaleźć nawet kilkanaście różnych zapachów, co umożliwia tworzenie niezwykle różnorodnej kolekcji świec. Wybrane aromaty można łączyć z odpowiednimi kolorami, uzyskując w ten sposób niesamowite efekty. Ręcznie robione świece zapachowe są łatwe w przygotowaniu, a do tego doskonale nadają się na prezent dla bliskiej osoby. Dzięki produktom z naszego sklepu ich stworzenie będzie wyjątkowo proste.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk