Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Barwniki

Kategorie produktów

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Nasza firma oferuje barwniki do świec które są wytwarzane z całkowicie naturalnych składników, takich jak woda, wosk pszczeli i barwnik roślinny. Barwnik jest tworzony przy użyciu opatentowanego procesu, który pozwala na skoncentrowanie go w bardzo małych ilościach, dzięki czemu do produkcji świec można użyć o połowę mniej barwnika niż w przypadku innych marek.

Kolorowe barwniki do świec woskowych

Oferujemy szeroką gamę kolorów – od klasycznych czerwieni, zieleni i błękitów po bardziej niezwykłe odcienie, takie jak chabrowy, fiolet i pomarańcz – dzięki czemu możesz stworzyć idealny odcień dla swojej świecy lub żelu

Jeśli szukałeś barwnika do świec woskowych, który nada Twoim świecom głęboki, bogaty kolor, którego szukasz, nie szukaj dalej. Na stronie firmy Tagaja znajdziesz produkty, które będą odpowiednie dla Twoich wymagań.

Czy barwniki do świec są toksyczne?

Barwniki do świec woskowych to świetny sposób na dodanie koloru do każdej świecy. Są one wykonane z barwnika spożywczego, więc są nietoksyczne i bezpieczne do stosowania w świecach.

Barwniki te dodadzą Twojej świecy żywego koloru, nie zmieniając jej zapachu ani czasu palenia. Są również łatwe w użyciu – wystarczy wlać je do formy świecy przed wlaniem do niej wosku, a następnie pozostawić na noc do wyschnięcia przed wypaleniem.

Mieszaj i twórz nowe kolory barwinków do świec

Możesz mieszać kolory ze sobą, aby tworzyć nowe barwy i odcienie, lub użyć tylko jednego koloru, aby uzyskać subtelny akcent kolorystyczny na Twoich świecach. Takie mieszanie kolorów nie ma granic, barwniki do świec woskowych pomogą Ci stworzyć unikalny kolor dla Twojej świecy, wosku lub żelu.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk