Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Knoty

Kategorie produktów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Knoty do świec z naszej strony są wykonane z tej samej wysokiej jakości bawełny, z której szyje się najlepsze dżinsy na świecie. Są wykonane w 100% z bawełny i gwarantują równomierne i gładkie spalanie, dzięki czemu możesz cieszyć się pełnym aromatem swojej ulubionej świecy.

Równomierne wypalanie świec dzięki bawełnianym knotom do świec

Jeśli kiedykolwiek miałeś problem z równomiernym wypaleniem świecy lub zauważyłeś przerwy między woskiem a knotem, prawdopodobnie używasz knotu do świec gorszej jakości. Knot do świec z naszego sklepu na to nie pozwoli! Jest on wykonany z wysokiej jakości bawełny, więc będą się palić równomiernie za każdym razem – nawet jeśli zostaną zanurzone w wosku pszczelim lub sojowym.

Szukasz knotu który będzie palił się równomiernie nie kapał i nie dymił? Świetne – knot bawełniany do świec to świetne rozwiązanie dla Twórców świec którzy szukają niezawodnych produktów. Knot bawełniany jest wykonany z włókien bawełnianych połączonych w kształt przypominający wydłużoną linę. Struktura przypominająca sznur pozwala na uzyskanie większej powierzchni, co sprawia, że knot jest bardziej chłonny.

Jak wydłużyć czas palenia świecy sojowej?

Chcesz wydłużyć czas palenia świec sojowych? Jeżeli tak, to knoty bawełniane do świec sojowych z naszego sklepu wydłużą czas palenia Twojej świecy, ponieważ tworzone są z czystej bawełny który zawiera delikatny papierowy rdzeń. Owe knoty skręcają się podczas palenia ze względu na proces samoskracania.

Podstawowy składnik w tworzeniu świec – knot

Knoty do świec to cienkie, smukłe nitki, który wystają z podstawy świecy. Są one niezbędne w procesie tworzenia świec, ponieważ służą one w utrzymywaniu świec w ogniu

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk