Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Parafina

Kategorie produktów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Parafina do świec to uniwersalny składnik używany do produkcji świec czy kosmetyków, jeżeli chcesz tworzyć własnoręcznie świece to parafina jest produktem, którym powinieneś się zainteresować na pierwszym miejscu. Parafina jest idealnym połączeniem dla wosku, ponieważ nadaje mu niekruszącą się, spójną konsystencję.

Parafina – podstawowy składnik każdej świecy

Tworzysz swoją pierwszą świeczkę i szukasz składników? Świetnie, parafina wosk do wyrobu świec to pierwsza rzecz o której powinieneś pomyśleć przy produkcji świec, dzięki parafinie do produkcji świec i woskowi świeczka pozostaje w stałej konsystencji podczas palenia przez co nie musisz martwić się czy świeca rozwali się podczas eksploatacji. Parafina do wyrobu świec to pozycja numer 1, wśród rzemieślników tworzących świece, ponieważ posiada bardzo dobre właściwości chemiczne m.in wysoką temperaturę topnienia oraz posiada bardzo niską cenę w porównaniu do jej substytutów.

Parafina do świec sklep

W naszym sklepie możesz znaleźć przeróżne produkty do tworzenia świec. Parafina do produkcji świec sklep to tylko jeden z wielu produktów które oferujemy, posiadamy w naszej ofercie m.in zapachy do produkcji świec, knoty do świec czy wstążki satynowe. Parafina do świec hurtownia świetnie sprawdzi się dla Twojej firmy, która tworzy świece, ponieważ posiadamy najwyższej jakości produkt, który spełnia wszystkie wymogi dotyczące norm czystości dlatego nie pozostawia praktycznie osadu po roztopieniu świecy, produkt oferowany jest w ilości 5kg lub 1kg. Każda parafina sprzedawana w naszym sklepie zapakowana jest w specjalny woreczek strunowy przez co będzie bezpieczna podczas transportu do klienta.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk