Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Zapachy

Kategorie produktów

Wyświetlanie 1–12 z 37 wyników

Nasz sklep oferuje zapachy do świec które są wytwarzane w specjalnym procesie, aby zapewnić im nie tylko piękny zapach, ale także trwałość. Zapachy te tworzone są przez światowych liderów w zakresie produkcji barwników i liderów z sektora branży świecarskiej. Każdy zapach, który znajdziesz w naszym sklepie internetowym to wysokiej jakości produkt, który posiada unikalny profil zapachowy. Ciepły, zachęcający aromat który idealnie nadaje się do tworzenia relaksującego otoczenia to idealny dodatek do Twojej świecy, która zaskoczy każdego, kto znajdzie się w okolicy palonej świecy.

Zapachy do świec sojowych

Jeżeli natomiast jesteś twórcą świec sojowych to z pewnością chcesz dodać pachnidła do swojego produktu. Zapachy do świec sojowych z naszego sklepu tworzone są przy użyciu olejków eterycznych i zapachowych dzięki czemu mają przepiękną woń, który niesie ze sobą niezwykłą przygodę dla nosa. Posiadają one tylko i wyłącznie naturalne i nietoksyczne składniki, które są bezpiecznie dla Twoich świec sojowych.

Jakie korzyści daje zapach do świecy?

Zapachy do produkcji świec są częścią świecy, które odpowiadają za relaksację dla Twojego nosa podczas palenia świecy. Stwarzają one unikalną atmosferę która zapewni niezwykłe doznania podczas palenia świecy. Oferujemy szeroki zakres zapachów począwszy od cynamonowego przez biały len do czarnej porzeczki. Sprzedajemy zapachy tylko i wyłącznie w ilości 6ml lub 10ml. Dodając olejek do świecy wzbogacasz nie tylko jego wartość detaliczną jak również jakościową co powinno zaowocować pozytywnymi recenzjami przez znajomych lub klientów.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk