Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Podziękowania

Kategorie produktów

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Przygotowując się do uroczystości albo imprezy rodzinnej staramy się zaspokoić życzenia i potrzeby wszystkich gości. Starannie dobieramy miejsca spotkania i menu, zajmujemy się dekoracją wnętrza pomieszczenia. Ważnym elementem przygotowań do wydarzenia jest zaopatrzenie się w upominki dla zaproszonych gości. W zależności od zasobności budżetu przeznaczonego na imprezę mogą być one bardziej lub mniej bogate, najważniejsze jednak, aby ich wręczenie pojawiło się w planie uroczystości. Stanowią one miły akcent i są formą podziękowania gościom za przybycie i uczestnictwo w ważnej dla nas chwili. Taki gest wpłynie pozytywnie na nastrój każdego zaproszonego i sprawi, że impreza zostanie dobrze zapamiętana. Do upominku warto dołączyć bilecik ze spersonalizowaną formułką podziękowań i własnoręcznymi podpisami gospodarzyPodziękowania dla gości można wręczyć przed wejściem do sali, „na dobry początek” spotkania, ułożyć obok nakryć gości, albo obdarowywać nimi przy pożegnaniu.

Podziękowania dla uczestników uroczystości

Podziękowania dla uczestników uroczystości powinny być dobrane do okazji. W Tamaja.pl zakupisz odpowiednie produkty z surowca wysokiej jakości, wytwarzane 100% ręcznie z dbałością o każdy detal. W ofercie między innymi świeczki: Podziękowania dla gości na ślub i wesele – figurki woskowe Młodej Pary (białe lub malowane), figurka z parafiny Święta Rodzina, świeczka chłopiec Pierwsza Komunia Święta, Świeczka Dziewczynka Pierwsza Komunia Święta w kolorze białym albo różowym, świeczka kropielnica Chrzest Święty, świeczka dzidziuś na chrzest, roczek. Uniwersalne i urocze parafinowe i woskowe figurki aniołków nadadzą się na każdą okazję. Dostępne: świeczka aniołek biały, świeczka aniołek ze skrzydłami biały/błękitny. Pamiątką szczególną po uroczystości religijnej będzie świeczka Matka Boska, która będzie się wspaniale prezentować w domowej kapliczce, a poświęcona nabierze dodatkowej wartości. Świeca klasyczna z aniołkiem będzie solidnym prezentem, klasyczna forma zapewnia jej bowiem trwałość i wydajność.

Upominki dla gości

W Tamaja.pl dysponujemy wyborem pamiątek na każdą okazję w konkurencyjnych cenach. Rękodzieła sprzedajemy detalicznie i w hurtowych ilościach. Każda figurka i każda świeca jest pakowana pojedynczo w ozdobną folię z przewiązaną wstążeczką, tak, aby prezent był gotowy do wręczenia. Polecamy dołączyć do podziękowań karteczki z wybranym przez Ciebie szablonem tekstowym. Większość asortymentu występuje w kolorze białym, w razie zainteresowania innymi kolorami zapraszamy do kontaktu ze sklepem, postaramy się sprostać Państwa życzeniom. 

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk