Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Świece religijne

Kategorie produktów

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Świece religijne w sklepie Tagaja to wyjątkowe wyroby o pięknych kształtach i zróżnicowanych wymiarach. Wykonane z parafiny produkty artystyczne są owocem pracy ręcznej. Każda świeca religijna Tagaja to unikat. W sprzedaży świece klasyczne z anielskim motywem, świece rzeźbione i świeczki figurki. Poszczególne egzemplarze pakowane są pojedynczo w estetyczną folię przewiązaną wstążeczką. Wystarczy jedynie dołączyć karteczkę z życzeniami albo modlitwą i piękny chrześcijański podarek będzie gotowy do wręczenia. Karteczkę możesz wykonać sam lub zlecić to pracownikom naszego sklepu, wybierając spośród dostępnych wzorów tekstów. Świeca religijna to prezent na każdą okazję, od imienin po każde święta, będzie wymownym znakiem pamięci i wsparcia dla obdarowywanego również w trudnych momentach jego życia, takich jak choroba czy odejście bliskiej osoby. Będzie również fantastycznym symbolem pamięci i wdzięczności wręczonym bez okazji – niespodzianką dla kochanych dziadków, rodziców i wszystkich bliskich naszemu sercu.

Świeca religijna – prastary symbol

Świece religijne łączą w sobie cechy ozdobnej figurki Matki Boskiej albo Aniołka z funkcją świecy. Są ozdobą samą w sobie bez zapalania knota, a mogą oświetl klimatycznie pomieszczenie wprowadzając atmosferę zadumy i skupienia modlitewnego, podkreślając świąteczny charakter chwiliGłęboka symbolika ognia, Bożego światła rozświetlającego mrok czyni świece religijne wyjątkowymi dewocjonaliamiW przekazach biblijnych Bóg objawiał się ludziom niejednokrotnie właśnie w znaku płomieniaW wigilię najważniejszego święta chrześcijańskiego, Wielkanocy, dokonuje się święcenia ognia. Poświęcone wodą święconą przez kapłana świece staną się żywym znakiem światła Ewangelii Jezusa Chrystusa. Chrześcijański dom ma świecić takim światłem.

Świece religijne na różne okazje

Świece Tagaja ozdobią i dopełnią symboliki stołu wigilijnego i wielkanocnego, podkreślą chrześcijański wymiar wydarzeń takich jak chrzciny, Pierwsza Komunia Święta, Bierzmowanie, konsolacja. Wzór świecy możesz dopasować do okazji, dostępne są m.in. Świeca klasyczna z aniołkiem i Gwiazdą Betlejemską na Boże Narodzenie, Świeczka Chłopiec Komunia Święta biały, Świeczka Dziewczynka I Komunia Święta w kolorach białym i różowym do wyboru, Świeczka Kropielnica Chrzest Święty, figurka z parafiny Święta Rodzina, Świeczka Dzidziuś oraz bardziej uniwersalne: Świeczka Matka Boska, Świeczka aniołek ze skrzydłami w kolorach białym i błękitnym. Wykonane przez rękodzielników z wysokiej jakości surowca z dbałością o każdy detal zadowolą najbardziej wymagającego klienta. To małe dzieła sztuki użytkowej w najlepszych na rynku cenach (w cenie stylowe opakowanie).

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk