Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Świece rzeźbione

Kategorie produktów

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

Świece rzeźbione- ogólny opis produktu

Świece rzeźbione, to bardzo piękne świece dostępne w naszym sklepie w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Każda ze świec stanowi wyjątkowy produkt artystyczny najwyższej jakości, który powstał w drodze długotrwałej ręcznej obróbki. Nasze świece wykonane są bardzo starannie z dbałością o każdy szczegół, dlatego cieszą się dużą popularnością wśród klientów. W zależności od wzoru i koloru, każda ze świec posiada swoją unikatową nazwę: Serenada, Metropolis, Donatina, Blumina, Polonica, Small Flower, Green Flower, Grass, Flower Rose, Niebieska Przeplatanka, Ananas, Błysk w Oku, Czerwona Moc, Marzenie, Kraina Lodu, Zielona Kraina, Zielone Drzewko, Szary Łabędź, Czarny Łabędź, Fuksja, czy soczysta cytryna. Standardowa wysokość naszych świec wynosi 22cm, które palą się od 30 do 35 godzin, ale w sprzedaży posiadamy również świece o wysokości 18cm i mniejsze. Wszystkie dostępne u nas świece oferujemy w bardzo dobrej konkurencyjnej cenie. Zaprezentowana wyżej szeroka oferta naszych świec rzeźbionych z pewnością zaspokoi wszystkie gusta klientów.

Zastosowanie świec rzeźbionych 

Nasze świece ręcznie rzeźbione, są bardzo dekoracyjne same w sobie i nie wymagają żadnej dodatkowej dekoracji. Pięknie prezentują się postawione na stole lub półce w naszym domu. Zapewniamy, że na pewno przyciągną uwagę wszystkich domowników oraz gości. Nic tak nie wprowadzi nas w doskonały nastrój i nie podkreśli doniosłości przeżywanej chwili, jak piękna zapalona świeca. Dlatego świece rzeźbione stanowią wyjątkowy i bardzo praktyczny prezent dla bliskiej osoby na nowe mieszkanie, imieniny lub urodziny, rocznicę ślubu, komunię lub chrzciny oraz wszystkie inne okazje. Każda ze świec jest zapakowana w celofan i przewiązana wstążeczką. Dodatkowo każdy z klientów, po otrzymaniu świecy może dołączyć karteczkę z napisanym przez siebie tekstem, co na pewno wzbudzi zachwyt u obdarowanej osoby. Ponadto nasze świece rzeźbione, jako małe dzieła sztuki artystycznej stanowią też, doskonały dodatek do wystroju wnętrza w miejscu pracy, biurze, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, salonach SPA oraz w hotelowych restauracjach. Zapraszamy do zobaczenia pełnej oferty naszych świec, ponieważ oprócz świec rzeźbionych w sprzedaży posiadamy również : świece okolicznościowe, świece religijne, świece do masażu i kule do kąpieli.

Pielęgnacja świec rzeźbionych

Wszystkie świece rzeźbione są pokryte lakierem, który nadaje świecom połysk oraz zabezpiecza je przed zabrudzeniem. Pielęgnacja świec polega wyłącznie na przetarciu ich suchą ściereczką z kurzu, aby odzyskały swój blask i kolor.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk