Darmowa wysyłka kurierska/Paczkomaty24 dla zamówień powyżej 200zł

Wstążka brokatowa

Kategorie produktów

Wyświetlanie 1–12 z 56 wyników

Wstążka brokatowa jest jednym z ważniejszych elementów dekoracyjnych, wykorzystywana między innymi przy pakowaniu prezentów. Można z niej stworzyć unikatowe kokardy, za pomocą których udekorujesz kwiaty, czy salę na uroczystość. Wstążki złote, srebrne a nawet kolorowe, mają bardzo szeroki zakres zastosowania. Wstążka świetnie sprawdzi się także przy tworzeniu stroików, wszelkiego rodzaju zaproszeń, czy produktów ręcznie robionych.

Taśma brokatowa dodaje szyku i elegancji kompozycjom kwiatowym. Rozświetli każde wnętrze.

Rodzaje wstążek brokatowych

Taśmy brokatowe ozdobne dzielą się na różne szerokości. Najczęściej wybierane są wstążki brokatowe 25mm. Taka wstążka będzie idealna jako dodatek krawiecki do ubrań, czy też jako wiązanie prezentu. Wstążka brokatowa 25mm znajdzie swoje zastosowanie w tworzeniu rękodzieła. Przeznaczona dla wszystkich osób, które uwielbiają dbać o detale.
W ofercie znajduje się również wstążka brokatowa 38mm, nieco szersza od wymieniowej wcześniej taśmy. Możemy ją wykorzystać do dekoracji wyrobów styropianowych.

Wstążka brokatowa 50mm będzie świetnym wyborem, jeśli chcesz stworzyć piękne ozdoby na różne imprezy. Zrobisz z niej wyjątkowe kokardy, a także możesz wykorzystać do udekorowania bombek czy stołów. Wstążki brokatowe 50mm możesz wykorzystać także do produktów ręcznie robionych, jak np. świece.

Oprócz rozmiarów, wstążki brokatowe występują w różnych kolorach. W ofercie można znaleźć:

– wstążki brokatowe złote
– wstążki brokatowe srebrne

ale do wyboru mamy także inne kolory, jak np. różowy, niebieski czy zielony.

Do czego można użyć wstążki brokatowe?

Taśma brokatowa ozdobna świetnie się sprawdzi przy tworzeniu ozdobnych kokard. Można nimi udekorować choinkę lub prezent. Wstążki brokatowe będą świetnym dopełnieniem dla kwiatowych bukietów. Wstążki brokatowe 25mm sprawdzą się przy ozdabianiu stołów bądź krzeseł na różne imprezy okolicznościowe.

Często przy własnoręcznie tworzonej kartce z zaproszeniem czy z życzeniami, korzystamy właśnie z wstążki brokatowej. Można zwyczajnie obwiązać kartkę wstążką i zrobić kokardę, lub stworzyć wyjątkowe wzory. Taśma brokatowa pozwala na robienie zdobień płaskich, jak i przestrzennych.

Możliwości wykorzystania takiej wstążki jest naprawdę wiele. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Jeśli mamy do spakowania prezent, lub tworzymy coś własnoręcznie, warto wykorzystać wstążkę brokatową, która doda elegancji i szyku każdemu produktowi. Taśma brokatowa nie jest trudna w użyciu, a jak widać, można wykorzystać ją w przeróżnej formie i na różne okazje. Warto więc mieć ją w domu.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tagaja, ul. Edwardów 148C, 97-400 Bełchatów, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. 536 478 061

Koszyk